Knipping 88 Standard

Knipping 88 - Innowacja i jakość; przestronne okna, eleganckie wzornictwo, wysoka izolacja akustyczna i termiczna oraz wysokie bezpieczeństwo -wszystkie obecne i przyszłe wymagania już teraz. Modułowość i unikalna technologie zawarte w systemie okiennym z tworzywa sztucznego 88 mm zapewniają doskonałą wydajność i indywidualność. 

Niezwykle stabilna konstrukcja wnętrza profilu dająca możliwość zastosowania inteligentnej stali oraz możliwość zastosowania 3 szybowych pakietów szybowych o grubości do 56 mm daje Państwu przewagę w walce z rosnącymi kosztami i wymogami środowiska. Rozwiązanie niesie w sobie doskonałe wartości izolacji akustycznej do 47 dB. Imponujące duże okna mogą być realizowane według indywidualnych potrzeb Państwa i Architekta. Pozytywny aspekt uboczny to dodatkowe zyski solarne i tym samym zmniejszenie emisji CO2 oraz kosztów energii - zwłaszcza w zimie. Bezpieczeństwo i zastosowanie ukrytej wentylacji stanowią także o innowacyjności systemu Knipping 88

Nowa podwyższona izolacyjność termiczna 7-komorowych profili z centralnym systemem uszczelniającym w ościeżnicy i skrzydle systemu Knipping 88 daje możliwość zastosowania w wersji podstawowej, a wiec bez dodatkowych nakładów finansowych okien do domów pasywnych.

Współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,72 W / (m²K) uzyskuje się z 3 szybowym przeszkleniem o grubości pakietu 48 mm. Niezwykłą rzeczą jest to, że wysoka wartość izolacji termicznej uzyskuje się nawet przy zastosowaniu zbrojenia stalowego dająca możliwość wykonania maksymalnych rozmiarów okien. Okna pasywne w kolorach to także Knipping 88.

Proszę się dać zainspirować kolorami programu barw Knipping. Wybierzcie Państwo między neutralnym białym PVC a foliami kolorów jednorodnych lub deseniami drewnopodobnymi, lub z metalicznym połyskiem. 

Naszym fundamentem jest greenline: energooszczędne systemy okienne, bezołowiowe stabilizatory w materiale pierwotnym ekstruzji i inteligentna koncepcja recyklingu wsparty podwalinami zasad zrównoważonego rozwoju.  

 • System 7 komorowy ze środkową uszczelką w ościeżnicy i we wrębie skrzydła
 • Wysokie oszczędności kosztów ogrzewania/chłodzenia przy zastosowaniu podstawowego systemu 88 MD; współczynnik przenikania ciepła okna referencyjnego to jedynie Uw=0,72 W/m2K
 • Wymiary okna balkonowego bez poprzeczki w skrzydle: konstrukcje białe i kolorowe 1100X2600 mm, natomiast okno jednoskrzydłowe 1600x1600 mm
 • Izolacja akustyczna okna referencyjnego do 47 dB
 • Antywłamaniowość konstrukcji okiennej w klasie RC2
 • Wysoka estetyka i elegancja złożenia skrzydło/słupek ruchomy/skrzydło jedynie 136 mm
 • Łatwość pielęgnacji okien z racji bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego i powierzchni profili
 • Bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne gwarantowana nawet do 10 lat
 • Stabilizacja bezołowiowa proszku do produkcji profili PVC.
 • Duży zakres szklenia, do 56 mm dla specjalnego szkła funkcjonalnego.
 • Bezpieczne przenoszenie obciążenia centralnie umieszczonym zbrojeniom stalowym.

Aby uzyskać dostęp do sekcji Rysunki DWG / DXF oraz przykładowych rozwiązań montażowych skontaktuj się z Nami poprzez formularz kontaktowy

Login i hasło przekażemy w ciągu 24 godzin.

W przygotowaniu

Masz pytania? Skontaktuj się z  nami!

Profine Polska sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347 11 60
Fax: +48 71 354 71 62
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.