Knipping 76 MD Pasywny

Zrobić wiele dla środowiska, oszczędzając koszty jednocześnie nie rezygnując z komfortu i design? Dom pasywny umożliwia takie rozwiązanie; dzięki Knipping 76 MD AluClip Pro uzupełnionej o  technologię proEnergyTec nowoczesnemu systemowi profili osiągnięte są wartości przenikalności cieplnej  Uf = 0,95 W / (m2*K) co w połączeniu ze szkłem zespolonym w o grubości 44 mm z ramką dystansową TGI i parametrem Ug = 0,6 W / (m²*K) – przekłada się na Uw okna referencyjnego na poziomie 0,80 W / (m²*K). Wartości są tak dobre, że KNIPPING 76 MD AluClip Pro spełnia wytyczne itf Rosenhaeim WA-15/2 określone dla domów pasywnych.

Komora zbrojenia ościeżnicy i skrzydła w tym przypadku wypełnia się pianą poliuretanową w technologii proEnergyTec. 

Dzięki tej technologii, później łatwo można poddać recyklingowi stare okna.

Kształt i kolor projektu można dopasować indywidualnie. Szeroka gama profili i różnych wykończenia powierzchni oferują wiele możliwości. 

System jest dostępny w kolorze białym, foliowany w deseniach  drewna, kolorach jednolitych i refleksjach metalicznych – w wersji od zewnątrz i od wewnątrz lub po obu stronach. Ponadto KNIPPING 76 jest dostępny z nowej innowacyjnej powłoce proCoverTec - w 22. dodatkowych kolorach. Nakładki aluminiowe natomiast możemy lakierować lub poddać anodowaniu.

Jako modelowy, system jest również pod względem ekologicznym: Jako pierwszy na świecie w tak dużym zakresie w produkcji wykorzystywany jest surowiec z recyklingu , natomiast „świeży” materiał profilu PVC jest stabilizowany „zielonymi” stabilizatorami na bazie cynku i  wapnia. 

Systemy KNIPPING są świadomym wyborem jakości i myślenia o przyszłości.

  • Wysokie oszczędności kosztów ogrzewania/chłodzenia przy zastosowaniu podstawowego systemu 76 MD Pasywne; współczynnik przenikania ciepła okna referencyjnego to jedynie Uw=0,68 W/m2K
  • Wymiary okna balkonowego bez poprzeczki w skrzydle: konstrukcje białe i kolorowe 1100X2600 mm, natomiast okno jednoskrzydłowe 1600x1600 mm
  • Antywłamaniowość konstrukcji okiennej
  • Wysoka estetyka i elegancja złożenia skrzydło/słupek ruchomy/skrzydło jedynie 134 mm
  • Łatwość pielęgnacji okien z racji bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego i powierzchni profili
  • Bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne gwarantowana nawet do 10 lat
  • Estetyka okna aluminiowego

Aby uzyskać dostęp do sekcji Rysunki DWG / DXF oraz przykładowych rozwiązań montażowych skontaktuj się z Nami poprzez formularz kontaktowy

Login i hasło przekażemy w ciągu 24 godzin.

W przygotowaniu

Masz pytania? Skontaktuj się z  nami!

Profine Polska sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347 11 60
Fax: +48 71 354 71 62
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.