Knipping 88 mm Standard

Knipping 88 - system drzwiowy - jest rozwiązaniem, przy głębokości zabudowy 88 mm, spełniającym wszystkie wymagania dotyczące jakości drzwi otwierane do wewnątrz. Wysoka izolacja termiczna systemu 6-komorowego zapewnia optymalną ochronę przed zimnem i ciepłem. Drzwi w systemie Knipping 88 mają także bardzo dobre właściwości techniczne poprze sztywną konstrukcję wzmocnienia stalowego tworzącą solidną zamkniętą ramę. Naroża są wzmocnione ponadto zgrzewalnymi wkładkami korzystnie współpracującymi  ze zbrojeniem stalowym. Konstrukcja drzwi daje odpór siłom gnącym i skręcającym na całym obwodzie elementu oraz na próby zerwania naroży. Specjalne okucia antywłamaniowe umożliwiają podniesienie zabezpieczeń drzwi na wyższy poziom nawet do RC2. 

Jedno- i wieloskrzydłowe drzwi są oferowane w wersji otwierania do wewnątrz i na zewnątrz z możliwością dodatkowego naświetla u góry z boku. Dzięki termoplastycznym właściwościom profili, mogą być realizowane wizje zgodnie z zapotrzebowaniem, a dzięki temu drzwi staną się błyszczącym wizytówkę domu. Drzwi wejściowe mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb; ze szprosami, z szybami bezpiecznymi, szybami posiadające elementy dekoracyjne lub prefabrykowanymi panelami drzwiowymi. 

System drzwi oferują wiele możliwości tworzenia indywidualnej formy i koloru, dzięki szerokiej gamie profili w różnych wariantach wykończenia powierzchni. System dostępny jest w kolorze białym, foliowanym; o drewnianych deseniach, jednolitych kolorach oraz metalicznych refleksjach - zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz lub po obu stronach. 

System Knipping 88 jest również prekursorem w zakresie ochrony środowiska; pochodzi jednej z największych grup producenckich, która oprócz recyklingu tworzyw sztucznych wykorzystuje w nowej produkcji jedynie tworzywo sztuczne PVC bezołowiowe z "zielonymi" stabilizatorami, na bazie cynku wapnia. To też użytkownik Knipping nabywa produkty pozytywnie oddziałujące na ochronę środowiska.

  • Pionierskie rozwiązanie; system 6-komorowy dający możliwość zastosowania stalowego zbrojenia o najlepszej statyce
  • Wysoka szczelność drzwi w obszarze progu dzięki podwójnemu uszczelnieniu, termicznie dzielonemu progowi, również w wersji bez barier
  • Wysoka izolacyjność termiczna i ochrona przed włamaniem.
  • Uszczelnienie Wind-STOP zapewnia szczelność w obszarze progu drzwi
  • Konstrukcja przygotowana dla nowoczesnych przeszkleń 3 szybowych, przy grubości pakietu do 56 mm
  • Maksymalne wymiary skrzydła 1200 x 2400 mm
  • Wszystkie profile ekstrudowane „ze świeżego surowca” są stabilizowane na bazie wapnia i cynku

Masz pytania? Skontaktuj się z  nami!

Profine Polska sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347 11 60
Fax: +48 71 354 71 62
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.