Knipping 88 mm AluClip

KNIPPING 88 system drzwiowy jest również dostępny z nakładką aluminiową. Rozwiązanie łączy zalety aluminium i tworzyw sztucznych w jednej konstrukcji. Na zewnątrz otrzymujecie Państwo elegancką okładzinę aluminiową o niemal nieograniczonej możliwości projektowania kolorów, wewnątrz gwarancję jakości profili PVC łatwych w  konserwacji z wysoką niezawodnością.

Systemy drzwiowe Knipping 88 AluClip wyróżniają się bogactwem funkcji technologicznych, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, doskonałą izolację cieplną, doskonałe właściwości wodoodporne i wysoką statykę. AluClip to rozwiązanie z półki Premium, z  zawsze dużymi możliwościami i należy zastanowić się przed podjęciem właściwej decyzji.

System drzwiowy spełnia wszystkie wymagania dotyczące wysokiej jakości drzwi otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz - przy głębokości zabudowy 88 mm. Profile drzwiowe 6-komorowe będą izolować przed zimnem i osłaniać przed ciepłem, mają też bardzo dobre parametry techniczne. 

Przemyślane wzmocnienie stalowe tworzą solidną zamkniętą ramę. Naroża są wzmocnione ponadto zgrzewalnymi wkładkami korzystnie współpracującymi  ze zbrojeniem stalowym. Konstrukcja drzwi daje odpór siłom gnącym i skręcającym na całym obwodzie elementu oraz na próby zerwania naroży. Specjalne okucia antywłamaniowe umożliwiają podniesienie zabezpieczeń drzwi na wyższy poziom nawet do RC2.

Jedno- i wieloskrzydłowe drzwi są oferowane  w wersji otwierania do wewnątrz z możliwością dodatkowego naświetla u góry z boku.

Drzwi wejściowe mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb; ze szprosami, z szybami bezpiecznymi, szybami posiadające elementy dekoracyjne lub prefabrykowanymi panelami drzwiowymi.

System drzwi oferują wiele możliwości tworzenia indywidualnej formy i koloru, dzięki szerokiej gamie profili w różnych wariantach wykończenia powierzchni.

System Knipping 88 jest również prekursorem w zakresie ochrony środowiska; pochodzi jednej z największych grup producenckich, która oprócz recyklingu tworzyw sztucznych wykorzystuje w nowej produkcji jedynie tworzywo sztuczne PVC bezołowiowe z "zielonymi" stabilizatorami, na bazie cynku wapnia. To też użytkownik Knipping nabywa produkty pozytywnie oddziałujące na ochronę środowiska.

  • Pionierski projekt 6-komorowy dający możliwość zastosowania wzmocnienia stalowego  i elementów zgrzewalnych zapewniających wysoką statykę konstrukcji.
  • Znakomita izolacja termiczna w porównaniu do aluminiowych drzwi wejściowych.
  • Wysoka szczelność poprzez podwójne uszczelnienie w obszarze progu
  • Próg dzielony termicznie, w wersji „bez barier”.
  • Wygląd z zewnątrz aluminium, wewnątrz neutralnej bieli.
  • Niemal nieograniczona różnorodność kolor nakładki aluminiowej wykonanie w wersji malowania proszkowego lub rozwiązanie anodowania.
  • Uszczelnienie Wind-STOP zapewnia szczelność w obszarze progu drzwi
  • Konstrukcja przygotowana dla nowoczesnych przeszkleń 3 szybowych, przy grubości pakietu do 56 mm
  • Maksymalne wymiary skrzydła 1000 x 2200 mm, skrzydeł drzwi dwuskrzydłowych ze słupkiem ruchomym 1800x2200
  • Wszystkie profile ekstrudowane „ze świeżego surowca” są stabilizowane na bazie wapnia i cynku

Masz pytania? Skontaktuj się z  nami!

Profine Polska sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347 11 60
Fax: +48 71 354 71 62
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.