Knipping 88 AluClip Pro

Osoby przekonane do estetyki ślusarki aluminiowej, które nie chciałaby zrezygnować z wysokiej izolacji termicznej i izolacji akustycznej oferowanej przez tworzywa sztuczne mogą się cieszyć na rozwiązanie systemu Knipping 88 łączącym w sobie korzyści obu materiałów.

Rozwiązanie AluClip Pro jest przyszłościowym rozwiązaniem dającym nieograniczone możliwości kolorystyczne nakładek aluminiowych poprzez nanoszenia powłoki przez lakierowanie proszkowe lub naniesienie powłoki anodowej.

Półzlicowana funkcyjna nakładka funkcyjna AluClip Pro nadaje niepowtarzalną estetykę oknu, wraz z niespotykaną stabilnością i jego statyką. 

Jakość tego rozwiązania pozwala na rezygnację ze wzmocnienia stalowego w skrzydle. Ta cecha systemu z kolei pozwala na równoczesne poprawę izolacji termicznej. Możliwe jest wówczas zastosowanie rozwiązania proEnegyTec co umożliwia ocieplenie ościeżnicy i skrzydeł okna pianą poliuretanową. Technologia to furtka do najlepszej na rynku przenikalności termicznej na poziomie Uf=0,79 W/m2K.

Oczywiście nie tylko względy energooszczedności tej generacji profili przemawiają za tym rozwiązaniem lecz również wygląd, ponadczasowa architektura konstrukcji.

 

Stabilna konstrukcja pozwala na stosowanie 3-szybowych pakietów wraz z nowoczesnymi szkleniami o grubości szkleń do 56 mmKnipping 88 umożliwia duże powierzchnie przeszkleń w atrakcyjnej formie estetycznej dla wymagających akustycznie konstrukcji . Równolegle wykorzystywany jest efekt solarny szczególnie ważny w zimnych porach roku, który przekłada się na redukcję emisji COi powstawania smogu.  

System może być wzorcem ekologicznego dopasowania do rynku; Jako ważny gracz na rynku rozwiązań okiennych Knipping w procesie ekstruzji wykorzystuje materiał pochodzący z recyclingu oraz „świeży” surowiec bazujący na „zielonych” bezołowiowych stabilizatorach ZnCa ( cynkowo-wapniowych). Wybór rozwiązań Knipping to przejaw Państwa świadomości i konieczności ochrony środowiska. 

  • System 7 komorowy ze środkową uszczelką w ościeżnicy i we wrębu skrzydła
  • Wysokie oszczędności kosztów ogrzewania/chłodzenia przy zastosowaniu podstawowego systemu 88 MD AluClip Pro; współczynnik przenikania ciepła okna referencyjnego to jedynie Uw=0,80 W/m2K
  • Wymiary okna balkonowego bez poprzeczki w skrzydle: konstrukcje białe i kolorowe 1100X2600 mm, natomiast okno jednoskrzydłowe 1600x1600 mm
  • Antywłamaniowość konstrukcji okiennej
  • Wysoka estetyka i elegancja złożenia skrzydło/słupek ruchomy/skrzydło jedynie 142 mm
  • Łatwość pielęgnacji okien z racji bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego i powierzchni profili
  • Bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne gwarantowana nawet do 10 lat
  • Estetyka okna aluminiowego

Aby uzyskać dostęp do Rysunków DWG / DXF oraz przykładowych rozwiązań montażowych skontaktuj się z Nami poprzez formularz kontaktowy

Login i hasło przekażemy w ciągu 24 godzin.

W przygotowaniu

Masz pytania? Skontaktuj się z  nami!

Profine Polska sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347 11 60
Fax: +48 71 354 71 62
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.