Myśleć przyszłościowo - przyszłość okien to silne marki

profine to międzynarodowa grupa z przyszłością. To przedsiębiorstwo, które pragnie kształtować rynek przyszłości i być jego liderem.

Dzięki silnym markom KNIPPING, KBE, KÖMMERLING i TROCAL posiadamy profile wysokiej jakości i już dziś jesteśmy światowym liderem w zakresie produkcji profili okiennych z tworzywa sztucznego.

Ponadto, reagujemy elastycznie i w sposób zindywidualizowany na specyficzne wymagania rynków. Poza zakładami produkcji w Niemczech produkujemy również we Francji, Włoszech, Rosji, na Ukrainie, w Chinach, Hiszpanii oraz w USA. Posiadamy rozbudowaną, międzynarodową sieć dystrybucyjną. Dzięki temu oferujemy na całym świecie najwyższej jakości produkty i usługi doradcze.

 

Dzięki innowacyjnym pomysłom, zorientowanej na przyszłość technologii i silnym markom KNIPPING, KBE, KÖMMERLING i TROCAL profine tworzy przyszłość okien z tworzywa sztucznego. Doświadczenie, know-how oraz kreatywność i elastyczność naszych marek zapewnia nam jakościową oraz ilościową pozycję lidera, wpływając bezpośrednio na sukcesy naszych klientów.

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z  nami!

Profine Polska sp. z o. o.
ul. Strachowicka 40
54-512 Wrocław

Telefon: +48 71 347 11 60
Fax: +48 71 354 71 62
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.